Czy ta metoda pomoże mojemu dziecku?

Antek: silne porażenie prawej części twarzy, ciągłe łzawienie, powieka się nie domyka. Po 10 sesjach ARPwave (*): normalna twarz, symetryczny uśmech, nie ma śladu po porażeniu.

Na początku obawiałam się, czy ta nowoczesna metoda elektrostymulacji pomoże mojemu dziecku.

Mój syn Antek miał dość silne porażenie prawej części twarzy i pomimo wczesnej interwencji rehabilitacji tradycyjnej (masaże, soluksy, naświetlania, ćwiczenia mimiczne), twarz dalej była porażona i nie odzyskiwała pierwotnego kształtu.

Jednak już po dwóch dniach elektrostymulacji, twarz Antka zaczęła się zmieniać.

Uśmiech był pełniejszy, ale co najważniejsze przestał łzawić prawym okiem. Łzawienie to było uciążliwe w codziennym funkcjonowaniu. Pomimo zapewnień okulisty, że to ustąpi, trapiła mnie myśl, że takie łzawienie może powodować wysychanie rogówki. Jakaż była radość, gdy nagle łzawienie ustąpiło.

Każda kolejna terapia elektrostymulacji ARPwave (*) była widoczna na twarzy Antka.

Widziałam jak jego mięśnie prawej części twarzy zaczynają pracować, jak jego uśmiech staje się symetryczny i pełniejszy, jak powieki obu oczu jednakowo się domykają. Każdy drobny ruch jego mimiki stawał się widoczny.

Syn w radością odwiedzał panią Olę na kolejnych rehabilitacjach, bo widział efekty tej niezwykłej metody.

Teraz ma już normalną twarz i nie ma śladu po porażeniu.

Jeszcze raz dziękuję i polecam wszystkim tak szybką i efektywną metodę rehabilitacji.

 

Anna Wiśniewska, Wrocław

4 kwietnia 2017: (*) Urządzeń ARPwave używaliśmy w naszych gabinetach od 2011 roku do marca 2017. Począwszy od kwietnia 2017 działamy pod nazwą SOLVANO i używamy holenderskich urządzeń RSQ1.

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych. Jeśli się na to nie zgadzasz, wyłącz obsługę cookies w swojej przeglądarce. Rozumiem