Obciążenie ciągle rośnie

Około 5 tygodni po urodzeniu córeczki pojawił się ból i osłabienie nadgarstków. Po 10 sesjach ARPwave (*) zapomniałam o bólu. Tak jest też po upływie roku, chociaż nasz szkrab waży 3x więcej.

Pojawienie się na świecie maluszka jest dla rodziców wielką radością, ale niesie ze sobą także sporo nowych obowiązków. Większość jest związana z podnoszeniem słodkiego ciężaru. Odczułam to na własnej skórze, gdy około 5 tygodni po urodzeniu córeczki pojawił się ból i osłabienie nadgarstków. Problem przeciążeniowy nie był na tyle duży, żeby poddać się terapii, zdecydowałam się więc na trening dedykowany na te stawy “10 day strenght”. Po pierwszych trzech sesjach nie widziałam poprawy, ale też nie spodziewałam się jej od razu. Po kolejnych ból pojawiał się coraz rzadziej, aż zapomniałam o nim całkiem. To działo się przeszło rok temu. Teraz nasz szkrab potroił swoją masę urodzeniową (i ciągle rośnie!), ale moje nadgarstki ani raz nie dały o sobie znać.

Maria Korska

Urządzeń ARPwave używaliśmy w naszych gabinetach od 2011 do marca 2017. Począwszy od kwietnia 2017 działamy pod nazwą SOLVANO i używamy holenderskich urządzeń RSQ1. 

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych. Jeśli się na to nie zgadzasz, wyłącz obsługę cookies w swojej przeglądarce. Rozumiem