Migrenowe bóle głowy

Za pomocą metody RSQ1 eliminujemy migrenowy ból głowy w ciągu 15 minut. Pacjenci, którzy z powodu bólu głowy oraz  innych charakterystycznych dla migreny objawów nie byli w stanie funkcjonować, po jednej krótkiej sesji odczuwają ból na poziomie 0-2 w 10-cio stopniowej skali.

Należy podkreślić, że podczas zabiegu nie stosujemy żadnych środków przeciwbólowych. Sesja rehabilitacyjna polega na połączeniu elektrostymulacji neurologicznej z prostymi ruchami głowyUwaga: elektrody przykładamy do mięśni karku, nie do głowy.

Osoby, które doświadczają ataku migreny zachęcamy do niezwłocznego kontaktu z nami. Bez względu na ilość pacjentów staramy się umożliwić przeprowadzenie sesji terapeutycznej jak najszybciej.

W przypadku migren pojawiających się cyklicznie wskazany jest kontakt  z nami bez czekania na atak bólu. Pozwoli to na spokojne przeprowadzenie wywiadu i testów oraz uzgodnienie metody postępowania w momencie pojawienia się bólu. 

 

Podobnie leczymy:

Więcej
Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych. Jeśli się na to nie zgadzasz, wyłącz obsługę cookies w swojej przeglądarce. Rozumiem